категорії: блоґ-запис

Організація весілля в українському традиційному народному стилі

 «Від середи до середи, хоч на призьбі сиди»

 Мистецьке Об’єднання «Глечик» пропонує професійну організацію та проведення в традиційному народному стилі весіль, мистецьких подій, празників та обрядів, із залученням досвідчених артистів, фольклористів, етнографів та носіїв традиції, а саме:

 – Безкоштовні  поради щодо проведення традиційного народного весілля власними зусиллями.

 - Організація традиційного українського народного весілля (вибір регіонального обряду, складення сценарію, поради щодо пошиття весільних строїв, вибір місця, підбір музик та артистів, кухня та транспортування).

 - Організація сучасного українського весілля з стародавніми українськими обрядами та звичаями.

 - Великий (понад 15 років) досвід у організації та проведенні традиційних, народних весіль, обрядових свят, концертів, фестивалів та вистав в Україні та закордоном (Австрія, Угорщина, Польща та Росія).

 - Можливість проведення  мистецьких подій в будь-якому хуторі, селі чи місті України або земної кулі.

 - Багаторічна (понад 15 років) співпраця з провідними фольклорними гуртами та артистами, автентичними колективами, особисті знайомства з найкращими українськими та закордонними артистами, фольклористами, етнографами.

 -   Великий архів обрядів, звичаїв, ігор, пісень та музики з різних регіонів України зібраний у власних фольклорних експедиціях та напрацьований з бібліотечних фондів.

  - Велика приватна колекція українських старожитностей (ікон, народних картин, килимів, рушників, народного одягу та гончарних виробів), що дозволяє робити унікальні  виставки та використовувати її для створення незабутньої атмосфери Вашого свята.

Власні творчі одиниці фольклорний гурт «Божичі» та етно-роковий гурт  «PoliКарп».

  stili/136975722994609

http://vkontakte.ru/club18656375

http://community.livejournal.com/ethno_wedding/1247.html

 

Довідки:
Skype:Валерій Гладунець
тел. +380936395804,
e–mail: etnoevolution@gmail.com