категорії: музика новина

Не дай замовкнути голосу предків або з Божичами до Черкас!!!!!

теґи: Божичі, концерт, фольк

 Фольклорний ансамбль «БОЖИЧІ»

www.bozhychi.com.ua
e-mail: bozhychi@yahoo.com

27 березня у рамках всеукраїнського туру фольклорний гурт «Божичі» відвідає Черкащину. Тур на підтримку нового альбому «Псальми. Помишляйте, чєловеци» та соціальної рекламної кампанії «Не дай замовкнути голосу предків» стартував 6 березня і охоплюватиме більше 20 міст.

Місто: Черкаси
Зал: Кафе «Тарантела», бул. Шевченка 218/220
Дата: 27 березня, субота
Час: початок о 16.00


У програмі:
– Найкращі пісні з репертуару ансамблю.
– Майстер-клас з українських традиційних танців.
– Виставка традиційного одягу та рушників з колекції Євгена Дмитрука.

Черкащина – колиска трипільської культури та козаччини. Саме місто знаходиться на березі Кременчуцького водосховища, берегова смуга в межах міста має 15 км. У місті знаходиться єдиний у світі музей однієї книжки – Музей «Кобзаря» Т.Шевченка, найвищий православний храм України – Свято-Михайлівський Собор та найбільший в Європі буддистський храм конфесії «Білий лотос».

За ініціативи гурту здійснюється соціальна рекламна кампанія "Не дай замовкнути голосу предків!". Музиканти закликають відчути в собі голос предків, для чого  максимально звільнити свою свідомість від впливу засобів, якими ця свідомість засмічується, насамперед, йдеться про телебачення. Учасники гурту переконані, що народна музична культура, яка існувала тисячоліттями, зникає в наш час саме тому, що людей не вчать творити, їх перетворюють в споживачів чужої творчості, замість того, аби спонукати до прояву власної творчої енергії. Адже вміння творити притаманне кожній людині. І це підтверджує саме народна творчість, в якій пісні, награвання весь час змінюються в залежності від особистості виконавців. Також «Божичі» протестують проти застосування поняття «не формат» на радіо та телебаченні, через що слухачів позбавляють можливості ознайомитися з багатьма музичними стилями, зокрема, й фольклором.

Концерт відбувається у співпраці та за підтримки благодійного етнофестивалю «Трипільські зорі», t-zori.com.ua/.

Уся інформація про гурт – на офіційному сайті www.bozhychi.com.ua